خوب باشیم

دبیرخانه هماهنگی تشکل های جهادی

دبیرخانه هماهنگی تشکل های جهادی

وقتی امام خامنه ای(مدظله العالی) حضور یک جوان مؤمن و متدین انقلاب را در مجموعه روستایی، مظهر مجسم آیه قرآن می دانند ریشه آن در سخنان حضرت روح الله (ره) است که می فرمایند: یک بعد قرآن این است که ظلم، بشر را از بین می برد و عدالت اجتماعی را ایجاد کند. به راستی چه وظیفه خطیری است مظهر مجسم آیه قرآن بودن! به نظر می رسد که صبر انقلابی مستضعفین برای رسیدن به رفاه اجتماعی به بار نشسته است چرا که جهاد، این راه اسلامی برقراری عدل الهی امروز رونق فراوان دارد. جوانان اجازه نمی دهند حرف امامشان روی زمین بماند. 
 
ضرورت طرح:
  در دنیای امروزه ارتباطات و با وجود شبکه های نوین ارتباطی در بستر وب، نیازمند ارتباط سریع و ارزان هستیم که این ارتباطات بتواند پاسخ گوی نیازهای ما باشند. لذا ارتباط مؤثر با تشکل های جهادی مستلزم یک بستر مناسب است که از طریق ایجاد درگاه ارتباطی در وب سایت امداد با عنوان سامانه ارتباطی تشکل های جهادی با کمیته امداد امام خمینی (ره) "خوب باشیم" این امکان ایجاد شده است. این درگاه به تشکل های جهادی این امکان را می دهد که اطلاعات لازم از مناطق مورد هدف خود را به صورت برخط دریافت نمایند و بعد از مطالعه شرایط مناطق مورد هدف با هماهنگی دبیرخانه هماهنگی تشکل های جهادی دفتر مرکزی برنامه های خود را در وب سایت مذکور بارگزاری نمایند و به مددجویان کمیته امداد خدمت رسانی نمایند.
 
اهداف طرح:
۱-ایجاد درگاه ارتباطی در وب سایت امداد جهت معرفی مناطق حاد محروم با ضرایب 8 و 9 در قالب وضعیت محیطی، اطلاعات نیازمندان، فرصت ها، تهدیدات، نیازسنجی ها از یک طرف و شناسایی و ثبت تشکل های جهادی و مردمی و خیرین و پتانسیل آنها در جهت فقرزدایی، محرومیت زدایی و توانمندسازی مددجویان و ساکنین آنها.
۲-ثبت خدمات تشکل های جهادی و نظارت دقیق بر روند اجرای مأموریت های کمیته امداد امام خمینی(ره) در مناطق هدف توسط گروههای جهادی 
۳-تبادل اطلاعات و ایجاد هم افزایی در بین گروهها و تشکل های جهادی، سازمان های متولی محرومیت زدایی و خیرین در راستای رفع نیازهای مناطق محروم
 
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کمیته امداد امام خمینی(ره) است.